Дошка підлоги

Назва товару од.вим. Ціна
Дошка підлоги L-4.5 h-34 м.кв. 500 грн.

Дошка підлоги -це традиційне покриття для підлоги. Вона являє собою масивні дошки з цільного дерева. Її легко монтувати. За короткий час можна застелити приміщення значної площі.Дошка підлоги високої якості не має на своїй поверхні тріщин, у структурі деревини відсутні внутрішні дефекти. Завдяки використанню сучасного обладнання при обробці деревини дошка підлоги має ідеальну геометрією.У процесі виготовлення вона ретельно висушується (вологість становить 10 ± 2%), що зумовлює її довговічність.

Дошки виготовлені в суворій відповідності із заданими розмірами, так що укладати її одна до одної не потребує додаткових зусиль. Завдяки наявності у перерізі профілю шип-паз, забезпечується щільне прилягання дошок. І як результат красива та рівна підлога. А при покритті лаком її природний малюнок надає особливий ефект підлозі.

Властивості дошки для підлоги залежать від породи деревини, з якого вона виготовлена. Матеріалом для цієї дошки можуть бути різні породи дерева - більш доступна дошка підлоги із сосни. Дошка підлоги може використовуватися в будь-яких приміщеннях - вона чудово підходить як для дачного будинку, так і для сучасної міської квартири. Крім того, часто за властивостями і привабливістю дошка для підлоги не поступається дорогому паркету. Більш детальну інформацію по вибору дошки для підлоги, настиланню та підготовці основи Ви зможете дізнатися тут.Тут ви можете залишити своє повідомлення!