Брус

Назва товару од.вим. Ціна
Брус L - 4-4,5м м3 3500 грн.
Брус L - 6м м3 3500 грн.

Брус - це пиломатеріал квадратної або прямокутної форми (у розрізі) із співвідношенням сторін не більше ніж 1:2 , розміром сторін більше 100мм. та довжиною котра більш ніж в декілька разів перевищує поперечний розмір.

Брус найчастіше виробляється з колод хвойних порід деревини (сосна, ялина, листвяниця) шляхом розпилюваня, досить невибагливий у зберіганні, легко обробляється, доволі міцний та довговічний і, чи не найголовніше, екологічно чистий.

Брус у наш час, як і раніше, дуже широко використовують у будівництві як дерев'яних так і цегляних,бетонних та інших будинків. Він широко використовується на всіх єтапах від виготовленняопалубки під фундамент до декоративного оздоблення будинку. Залежно від призначення змінюється і назва самого бруса. Так, наприклад, брус котрий використовують для виготовлення міжповерхових перекриттів називають - балка перекриття, а настінний брус до якого згодом буде кріпитися стропильна система криши - муаерлат. Доречі, стропильна система теж складається з брусів і хоча по визначенню стропило являється дошкою (співвідношення сторін більше ніж 1:2), його теж називають брусом через те що до недавнього часу (40-50років) стропила робили із рівних, обтесаних сокирою з однієї або двох сорін, тонкомірних колод.

Більш детальну інформацію про назви, місце і способи використання, приблизні розміри та іншу цікаву інформацію можна подивитися тут .
Тут ви можете залишити своє повідомлення!