Дрова

Назва товару од.вим. Ціна
Дрова соснові (обапол) порізані скл.м. 375 грн.
Дрова твердих порід порізані скл.м. 900 грн.
Дрова соснові (обрізки з дошки) скл.м. 250 грн.

Наша компанія виготовляє та реалізує дрова для твердопаливних котлів (соснові та з твердих порід деревини) як природньої вологості так і сухі, для камінів та саун (колоті та сушені з твердих порід деревини) та для пікніка у сітках з ручкою.

Дрова сухі у ящиках:
Дрова у ящиках

Дрова твердих порід деревини (дуб, акація, береза) колоті, сухі, складені у ящик розміром 800х1200х2000мм., довжина поліна 30-33см., вологість 18-20%. Такі дрова чудово підходять для топіння у твердопаливних котлах, камінах, лазнях та саунах. Енергоефективність у сухих дрів майже вдвічі більша ніж з вологісттю більше 50%. Сира деревина пагано горить, слабо гріє, багато димить та суттєво скорчує строк служби котла та димаря.
Параметри:
- Довжина - 30-33 см.
- Об`єм - 1,6 м./куб.
- Вологість - 18-20%
- Ящик з дерев`яної обрешітки
- Ціна - 1000 гр./ящ.

Дрова твердих порід деревини колоті:
Дрова тв. порід

Для опалення приміщень найкраще підходять дрова твердих порід деревини таких як дуб, акація, береза. При згорянні цієї деревини виділяється порівняно велика кількість тепла, та майже нема смол та інших шкідливих речовин, що в свою чергу подовжує строк роботи Вашого котла та димаря. Наші дрова підходять для всіх видів твердопаливних котлів, порізані по 30-33см. та колоті по 7-15см.

Дрова соснові різані:
Дрова соснові

Мабуть, соснові дрова – це найпопулярніші дрова для будь-яких цілей, починаючи з розтоплення лазні і закінчуючи жаркою шашликів. Пояснюється таке дуже просто – сосна дуже популярне дерево в Україні, цих дерев дуже і дуже багато, що робить соснові дрова дуже дешевими в порівнянні з останніми дровами. Для швидкого розпалу, соснові дрова – це те, що треба. Якщо ви дуже часто розпалюєте вогнища, вам найшвидше навіть не знадобляться тріски. Через наявність великої кількості смоли Ви з легкісттю зможете розпалити навіть невелике поліно. З серйозних мінусів до соснових дрів можна віднести те, що вони дуже швидко прогорають, та сильне забруднення димаря.


Тут ви можете залишити своє повідомлення!