Блок-хауз

Назва товару од.вим. Ціна
грн.

Блок-хауз (блок-хаус від англ. block house)-строгана дошка типу вагонка. Сучасний облицювальний матеріал котрий використовують як імітацію оциліндрованого бруса. Призначений для декоративного оздоблення як внутрішніх так і зовнішніх частин будівель та приміщень. Завдяки завнішній схожості з оциліндрованим брусом Ваш котедж, заміський будинок або квартира, оздоблені з використанням блок-хауза набудуть тепла та затишку хатинки у селі.

Виготовяється з сухої (8-12%) обрізної дошки шляхом обробки на чотирьохсторонньому фрезерному верстаті. Монтаж блок-хауза здійснюється шляхом укладання на підготовану рівну поверхню і шпунт підганяється у паз. Перша дошка укладається таким чином щоб "надягти" паз на шпунт. Детальніше про монтаж можна дізнатися у розділі монтаж дошки. Найчастіше блок-хауз виготовляють із сосни, ялини, кедру, також мохливо з осини, берези, липи. Ширина такої вагонки вимірюється як корисна ширина лицьової поверхні (m), а товщина у найтовщій частині дошки (h) незалежно від перерізу.

По якості блок-хауз розподіляють на два класи "А" та "В"

клас А - дозволяє здорові(живі) сучки з незначними пошкодженнями, смоляні пазухи та червоточини шириною не більше 3мм. та довжиною 50мм. на м.п.

клас В - дозволяє здорові (живі) сучки до 65мм. з пошеодженнями, тріщини товщиною до 1мм. які в сумі не перевищують 1/4 всього виробу. Крім того дозволяються смоляні пазухи та червоточини шириною до 8мм.

Наша компанія виготовляє вагонку блок-хауз класу А двох розмірів:
1) 25 x 90 x 4,5m. - Найчастіше використовується для оздоблення стін всередині приміщення.
2) 35 x 125 x 4,5m. - Найчастіше використовується для оздоблення зовнішніх стін.Тут ви можете залишити своє повідомлення!